Moduły

Aby skutecznie kształtować rozwój firmy konieczne jest umiejętne zarządzanie procesami operacyjnymi i biznesowymi. FirmOne to zestaw gotowych modułów zwiększających efektywność tych procesów. Aplikacja jest przemyślanym rozwiązaniem, zaprojektowanym tak, aby sprawdzać się w każdej firmie.
 


Poniżej prezentujemy moduły dostępne na platformie FirmONE

Obieg faktur

Obieg faktur to proces wymagający stałej kontroli. Tymczasem papierowa dokumentacja może łatwo zaginąć lub ulec zniszczeniu. Moduł pozwala zabezpieczyć się przed takim ryzykiem, a dodatkowo zwiększyć efektywność procesów administracyjnych.

Czytaj więcej

Ewidencja umów

Moduł przeznaczony jest do zarządzania obiegiem umów w firmie. To proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie, które pomoże w segregacji takich dokumentów. Rejestracja umów odbywa się w formie elektronicznej.

Czytaj więcej

Kalendarze

 

Moduł pozwala na tworzenie kalendarzy przez pracowników oraz ich współdzielenie, co umożliwia przeglądanie ich przez pozostałe osoby w firmie. Usprawnia to zarządzanie terminami oraz organizację pracy zespołu.

Czytaj więcej

Korespondencja

FirmONE wyposażony został w moduł dedykowany do zarządzania obiegiem konwencjonalnej poczty wychodzącej i przychodzącej. System ułatwia rejestrowanie i segregację korespondencji.

Czytaj więcej

CRM

Planowanie kontaktów, ewidencjonowanie przeprowadzonych spotkań i rozmów telefonicznych oraz przydzielanie zadań pracownikom – to czynności niezbędne do efektywnego zarządzania relacjami z klientami.

Czytaj więcej

 

Napisz do nas