Możliwości

Funkcjonalność systemu FirmONE powstała na bazie naszych doświadczeń oraz obserwacji i analizy problemów, jakie występują w firmach. Platformę stworzyliśmy z myślą o zapewnieniu szerokiej funkcjonalności, w przystępnej i prostej formie. 

 

Z FirmONE prosto uporządkujesz procesy administracyjne w Twojej firmie i szybciej niż w tradycyjny sposób, będziesz mógł nimi zarządzać. Całość możesz koordynować z każdego miejsca na świecie.

Poznaj możliwości FirmONE

Prosta konfiguracja
FirmOne jest systemem do którego użytkownicy uzyskują dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Korzystając z platformy otrzymujesz dostęp do panelu administracyjnego, w którym możesz samodzielnie dostosować system do indywidualnych potrzeb. Konfiguracja aplikacji to zaledwie trzy proste kroki:

  • określenie struktury organizacyjnej firmy,
  • wprowadzenie pracowników i zdefiniowanie ich miejsca w strukturze organizacyjnej oraz uprawnień,
  • wybór ścieżek obiegu dokumentów.

 

Kontrola nad dostępem do systemu 
O dostępie do platformy, poszczególnych jej funkcji oraz stron samodzielnie decydujesz w systemie uprawnień. Dla każdego pracownika możesz zdefiniować indywidualny profil, który będzie określał jego kompetencje zgodnie z zajmowanym przez niego stanowiskiem w firmie.

Minimalizacja kosztów
Bez względu na branżę, w której działasz, prowadzenie własnego biznesu generuje koszty. Jednak wydatki na procesy administracyjne i operacyjne można zminimalizować. FirmONE działa w trybie online, co pozwala ograniczyć środki na dodatkową infrastrukturę.

Oszczędność czasu
Jeśli segregowanie dokumentacji pochłania zbyt dużo czasu, to optymalnym rozwiązaniem jest zamiana wersji papierowych na elektroniczne. Zredukuj papierologię i wprowadź FirmONE. Zaoszczędzony czas z pewnością rozsądnie wykorzystasz.

Personalizacja systemu
Podczas uruchamiania aplikacji zadecydujesz o wyborze kolorystyki jej interfejsu. Możesz również umieścić własne logo. Wybór adresu internetowego pozostawiamy także Tobie. Możesz skorzystać z adresu w domenie firmone.pl lub zastosować inny.

Postaw na mobilność
Gdziekolwiek jesteś możesz pracować na dokumentach on-line. Wystarczy dostęp do Internetu, aby z każdego miejsca na świecie koordynować procesy zachodzące w firmie.
 

Napisz do nas